• O bibliotece

• Książka to najlepszy przyjaciel człowieka,
                                                         a biblioteka to świątynia jego myśli.

Cyceron

Biblioteka szkolna to ważne centrum informacji w każdej szkole. Odgrywa istotną rolę w procesie nauczania i wychowania. Nasza  biblioteka jest przyjazna dla uczniów, nauczycieli, rodziców oraz  pracowników szkoły. Udostępnia ciekawe książki i inne źródła informacji oraz świadczy usługi, które ułatwiają rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia i efektywnego korzystania z informacji w rożnych postaciach. Biblioteka jest otwarta dla  wszystkich i zaprasza swoich czytelników do częstych odwiedzin!

Wtorek  13:00 - 16:30

Serdecznie zapraszam! J